Na nedavno završenom Europskom prvenstvu za juniore i u-23 u Finskom Rovaniemiu našla su se i naša dva  dva predstavnika u konkurenciji u-23. u debitantskim nastupima za Reprezentaciju Natalija Biberica u ženskoj konkurenciji do 81kg zauzela je 9.mjesto sa rezultatom od 70kg u trzaju i 100kg u izbačaju,s čime je popravila novi Državni rekord u kat do 81kg. Dok je kod muškaraca   nastupao Luka Perko u kat do 102kg te je zauzeo odlično 8.mjesto sa trzajem od 130kg i izbačajem od 153kg.Luka je u dva navrata imao pokušaj na 160 kg  u izbačaju i jedan pokušaj na 136kg u trzaju,za što je Luki nedostajalo jako malo.
Već u sljedećim danima Hrvatske reprezentativce očekuju novi izazovi,ovaj put u kadetskoj konkurenciji jer se u Saudijskoj Arabiji održava Svjetsko kadetsko prvenstvo na kojem ćemo i tu imati dva predstavnika po jednog u muškoj i jednu u ženskoj  konkurenciji.